تبلیغات
تبلیغات
زندگی در جریان زمینی است که ما و اطرافیان به آن فکر و با فکر خود آن را می سازیم . پس چرا نباید شناختی روی زمین داشته باشیم : رضا علیاری . 04 / 03 / 1397 . زمین شناخت 2017 : www.geology2017.click | نظرات خود را در رابطه با وب آموزشی زمین شناخت 2017 می توانید از طریق آیدی تلگرامی @rezaaliyari2017 یا از طریق شماره ی 09211796125 پیام گیر در واتس اپ ، وایبر ، سیگنال و تلگرام در جریان بگذارید . میل ارتباطی : geology2017@yahoo.com .

45 - رباتی که مصاحبه ی شغلی انجام می دهد .

۱
45 - رباتی که مصاحبه ی شغلی انجام می دهد .
یک استارت آپ روسی ربات انسان نمایی ساخته که مصاحبه های شغلی را انجام می دهد و می تواند یک سوم هزینه های استخدام در شرکت های بزرگ را بکاهد .

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بلومبرگ ، یک استارت آپ روسی روباتی انسان نما ساخته که از آن برای مصاحبه های شغلی در شرکت های بزرگ استفاده می شود .

این ربات که «ورا» نام گرفته  با استفاده از فناوری هوش مصنوعی و در نظر گرفتن نیازمندی های شغلی تعداد نامزد های مناسب برای یک پست شغلی را بررسی می کند .


استارت آپ Strafory  این ربات را ساخته که اکنون بیش از ۳۰۰ شرکت بزرگ از جمله پپسی و Ikea مشتریان آن هستند .

این شرکت ها با استفاده از ورا برای بخش خدمات پرسود و مشاغلی مانند کارمند ادرای ، گارسون و کارگران ساختمان ، کارمند استخدام می کنند .

ورا نخست رزومه های شغلی مناسب را از ۵ وب سایت شغلی انتخاب می کند .

سپس با فرا خواندن افراد برگزیده موقعیت شغلی را برای آنها توضیح می دهد و در مرحله ی بعد با به ترین نامزد های هر شغل به طور تلفنی یا ویدئویی مصاحبه می کند .

 این ربات می تواند برترین نامزد های شغلی را انتخاب می کند .

به این ترتیب ورا یک سوم هزینه های استخدام را می کاهد زیرا می تواند هم زمان با صد ها نفر مصاحبه شغلی انجام دهد .

https://www.mehrnews.com/news/4260378/

هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها