تبلیغات
تبلیغات
زندگی در جریان زمینی است که ما و اطرافیان به آن فکر و با فکر خود آن را می سازیم . پس چرا نباید شناختی روی زمین داشته باشیم : رضا علیاری . 04 / 03 / 1397 . زمین شناخت 2017 : www.geology2017.click | نظرات خود را در رابطه با وب آموزشی زمین شناخت 2017 می توانید از طریق آیدی تلگرامی @rezaaliyari2017 یا از طریق شماره ی 09211796125 پیام گیر در واتس اپ ، وایبر ، سیگنال و تلگرام در جریان بگذارید . میل ارتباطی : geology2017@yahoo.com .

50 - تصویر نجومی روز ناسا : گرگ و میش در آسمان غرب .

۱
50 - تصویر نجومی روز ناسا : گرگ و میش در آسمان غرب .
در این تصویر ، هلال باریکی از ماه به همراه سیارات داخلی ناهید و عطارد که در آسمان زمین ، دور از خورشید قرار نمی‌ گیرند، مشاهده می‌ شود .

این تصویر ، در گرک و میش بعد از غروب خورشید روز 18 مارس (27 اسفند) گرفته شده است ؛ زمانی که هر سه نزدیک افق غربی در یک خط در آسمان زمین، قرار گرفته بودند .

این رویداد آسمانی از همه جای کره زمین قابل مشاهده بود .

در این تصویر ، سیاره عطارد را می‌ توان در سمت راست درحالی که نور کمی دارد ، مشاهده کرد .


در این تصویر ، هلال ماه ، سیاره ناهید و سیاره عطارد را می‎توان بر فراز تخته سنگ های پارک ملی بیگ بند که در جنوب غربی ایالت تگزاس قرار دارد، مشاهده کرد .

امشب ، کره ماه برعکس خورشید طلوع می‌کند و به صورت ماه کامل ظاهر می‌شود ، بنابراین می‌توانید ماه را نیمه شب، زمانی که به خوبی در آسمان بالا می‌رود در نزدیکی ستاره درخشان بی‌ ژوبین یا سماک اعزل (Spica) مشاهده کنید .

http://parssky.com/view/FA/71993.aspx
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر